Osztályaink

1.a

Osztályfőnök: Törökné Szántó Evelin

  1. Erdei Emese
  2. Fazekas Mira
  3. Horváth Gergő
  4. Horváth Kevin Sándor
  5. Huszti Bence
  6. Ivancsó Lili
  7. Ivancsó Zsombor
  8. Jakab Kristóf
  9. Kovács Dávid
  10. Lakatos Tamás
  11. Pecséri Emília
  12. Pecséri Nándor
  13. Rostás Valentina
  14. Sághi Davina
  15. Ster Teréz Hajnalka
  16. Szabó Tímea
  17. Székely Linett
  18. Tisza Balázs
  19. Tóth Annabella
  20. Tóth-Madár Dániel
  21. Vágányik Johanna
  22. Vanczer Eszter
1.b   

Osztályfőnök: Katona Erzsébet

  1. Bakó Zsófia
  2. Bige Abigél
  3. Bódor Dorina
  4. Boldizsár Pamela Miranda
  5. Demeter Bence
  6. Fiedler Dóra
  7. Halmi Zsombor
  8. Huszti Bence
  9. Kicsák Zoé
  10. Lázár László
  11. Léber Csaba
  12. Mészáros Rikárdó Patrik
  13. Nagy Sándor József
  14. Oláh Zsófia
  15. Olman Enikő
  16. Péter Dominik
  17. Simon Ádám
  18. Szabó Bence
  19. Szender Léna
  20. Szender Lili
  21. Szondi Tímea
  22. Török Bene Kán
  23. Tulipán Petra
2.a

Osztályfőnök: Mező Csabáné

  1. Bakó Péter
  2. Demeter Márk
  3. Demeter Zoé
  4. Dobos Krisztofer
  5. Hegedüs Dávid
  6. Hegedüs Gergő
  7. Jantek Vivien
  8. Jónás Levente
  9. Juhos Gábor
  10. Kassai Lara
  11. Kovács Kamilla
  12. Kovács Kristóf
  13. Meleg Nikolasz
  14. Orosz Gergő
  15. Paál Anna Léna
  16. Rostás Dóra
  17. Sárosi Zsombor
  18. Szabó Kornélia
2.b

Osztályfőnök: Kádárné Balogh Katalin

  1. Almási Vivien
  2. Fazekas Kristóf
  3. Jóni Beatrix
  4. Kerékgyártó Máté
  5. Kovács Roland
  6. Lakatos Dominik
  7. Nyíri Vivien Kitti
  8. Papp Csenge
  9. Péter Gréta Hanna
  10. Sághi Virág
  11. Sipeki Barbara
  12. Szőcsi Júliusz
  13. Tomori Emília
  14. Valóczki Bence
  15. Varga Jázmin Írisz
  16. Varga Zétény
3.a

Osztályfőnök: Bene Anasztázia

  1. Elek – Almási Anna
  2. Jónás Lili
  3. Jónás Nóra
  4. Jónás Patrícia Erika
  5. Juhos Karina Ivett
  6. Kanyó Elizabet
  7. Kicsák Atanáz
  8. Kicsák Dávid
  9. Leontesz Zoltán
  10. Murguly Zoltán Zsombor
  11. Nehéz Márk
  12. Szerencsi Szilveszter
  13. Szűcs Georgina
  14. Szügyi Ákos
3.b

Osztályfőnök: Máté Judit

  1. Bodnár Ágnes
  2. Demeter Dorka
  3. Erdei Máté
  4. Horváth Attila Barnabás
  5. Jónás Rikárdó
  6. Lőrincz Gergő
  7. Orosz Lizett Anna
  8. Sarkadi Csenge Réka
  9. Soltész Zita
  10. Szabó Dominik
  11. Szabó Gábor
  12. Tomori Hanna Gabriella
  13. Valóczki Ádám Tamás
  14. Varga Zsolt
4.a

Osztályfőnök: Bajkán Barbara

  1. Bakos Panna
  2. Bakó Ádám Dénes
  3. Bartha Bertalan Kevin
  4. Bartha Hanna Gréta
  5. Berényi Szabolcs
  6. Bige Sámuel
  7. Elek – Almási Marcell
  8. Kádár Vince
  9. Oláh Beatrix Barbara
  10. Papik Bence
  11. Pituk Emma
  12. Rácz József
  13. Rhédi Benedek
  14. Rózsa Evelin Klaudia
  15. Simon Vivien
  16. Szabó Balázs
  17. Szűcs Kéra Borka
  18. Varga Richárd
 

4.b

Osztályfőnök: Ádám Csilla

  1. Dobos Gábor
  2. Farkas Gyula
  3. Jónás Dorina
  4. Jónás Krisztián
  5. Jóni Viktória Tamara
  6. Korbács Péter
  7. Lucsik Viktória
  8. Meleg Kevin János
  9. Orosz Szilvia
  10. Papp László Dávid
  11. Pataki Tifani Irén
  12. Rostás Kornél
  13. Szabó Alex
5.a

Osztályfőnök: Erdősné Horváth Judit

  1. Baráth Kata Kamilla
  2. Danku Máté Ádám
  3. Fazekas Panna
  4. Fekete Márk Levente
  5. Ferenczi Dávid
  6. Halász Ádám
  7. Huisz Kornélia
  8. Jónás Csaba
  9. Kapitor Zoárd
  10. Kiss Bíborka
  11. Kovács Miklós
  12. Kvárini Bence
  13. Lőrincz Levente Zsombor
  14. Orosz Hanna
  15. Orosz Lili Amira
  16. Prekub Cintia
  17. Rostás Miranda Éva
  18. Somlyai Zselyke
  19. Szabó Kristóf Zétény
5.b

Osztályfőnök: Dr. Gergely Nándorné

  1. Cseppentő Lili
  2. Ganyu Bernadett
  3. Gerhát Krisztián Ádám
  4. Gulyás Noémi Panka
  5. Hegedüs Dóra
  6. Jakab Rebeka
  7. Jóni Krisztián
  8. Jóni László Andor
  9. Juhász Ádám
  10. Kádár Ákos
  11. Kovács Gergő
  12. Leontesz Laura
  13. Lőrincz Gréta Viktória
  14. Molnár Marianna
  15. Ötvös Antal
  16. Ötvös János
  17. Selyem András József
  18. Szabó Ildikó Jázmin
  19. Szabó Kristóf
  20. Vajda Sándor
 

6.a

Osztályfőnök: Szabó János

  1. Ábri Martin
  2. Andrási Réka Heléna
  3. Bacskó Dorina
  4. Bacskó Vivien
  5. Balogh Alex Zoltán
  6. Bíró Adrián Zsolt
  7. Erdei Zoltán
  8. Farkas Márk Alex
  9. Fazekas Dávid
  10. Gerhát Viktória
  11. Gráma Bence
  12. Kiss Jázmin
  13. Kiss Nóra
  14. Kiss Veronika
  15. Kovács Vivien
  16. Lőrincz Viktória
  17. Lucsik István Norbert
  18. Miklós Virág Gina
  19. Nagy Ferenc
  20. Orosz Kiara
  21. Pataki Gergő
  22. Rózsa Alex
  23. Szabó György
  24. Torzsás Kristóf Attila
  25. Varga Dóra
6.b

Osztályfőnök: Erdei Zsuzsanna

  1. Balogh Lilla Amira
  2. Beri Krisztina
  3. Biró Kíra
  4. Csák Antónia
  5. Dienes Levente
  6. Dobos Tibor
  7. Erdélyi Milán
  8. Györök Dániel
  9. Ivancsó Ábel
  10. Jónás Attila Alex
  11. Kicsák Benjámin
  12. Koch Viktória
  13. Kovács Viktória Alexandra
  14. Maródi Bianka Fruzsina
  15. Molnár László
  16. Mosolygó András Nándor
  17. Murray Nirana Biro
  18. Pankotai Benedek
  19. Rácz Domán
  20. Rácz Lilla
  21. Rhédi Botond
  22. Sarkadi Csaba Márk
  23. Simai Márk
  24. Szabó Viktória
  25. Szabó Zalán
  26. Szűcs Regő
7.a

Osztályfőnök: Bodnárné Rolyák Krisztina

  1. Bakos Bence Zsolt
  2. Baráth Benedek
  3. Gere István Richárd
  4. Juhász Zsófia Borbála
  5. Kassai Zsombor
  6. Katona Zalán
  7. Kiss Fanni Fruzsina
  8. Kolozsvári Diána Virág
  9. Oláh Mónika
  10. Orosz Richárd
  11. Papp Anna Teodóra
  12. Patály Bianka
  13. Reményi Benedek
  14. Sarka Tímea
  15. Szabó Krisztián
  16. Szabó Szabina
  17. Szabó Vanda
  18. Szántó Ádám
  19. Takács Dorina
  20. Takács Jázmin
  21. Tátrai Orsolya
  22. Zsoldos Sándor
7.b

Osztályfőnök: Erdős Ákos

  1. Benke Csaba
  2. Erdélyi Kevin
  3. Fábián Gizella
  4. Fogarasi Vivien Zsanett
  5. Jónás Dávid
  6. Jónás Patrícia
  7. Kardos Máté
  8. Lakatos Krisztofer
  9. Pataki Kevin Sándor
  10. Rostás Dominika Boglárka
  11. Szabó Olivér
  12. Szörényi József
  13. Varga Zoltán Patrik
8.a


Osztályfőnök: Nagy Krisztina

  1. Ábri Roland László
  2. Bakayoko Amara Bangoura
  3. Balogh Anna
  4. Balogh Dávid
  5. Balogh Norbert Benjámin
  6. Berényi Martin
  7. Bodnár Eszter
  8. Csobolya Attila
  9. Debreceni Ákos
  10. Demeter Dominik Zsolt
  11. Györök Kornélia
  12. Halász Levente
  13. Jónás Edina
  14. Koncz Viktória
  15. Kovács Péter Ákos
  16. Kovács Zoltán Gergő
  17. Miholecz Bendegúz Csaba
  18. Pankotai Gergő
  19. Paragh Bence
  20. Paragh Dorka
  21. Rácz Erik
  22. Tóth Anna
  23. Varga Lilla
8.b


Osztályfőnök:Szamosi István

  1. Balázs Benjámin
  2. Balázs Izsák
  3. Bíró Bettina
  4. Bugja Hanna
  5. Burai Sándor
  6. Dávid András Bence
  7. Fábián Manuel
  8. Gergely Réka
  9. Gyene Kiara Mercedesz
  10. Kádár Margaréta
  11. Kiss Nándor
  12. Kokas Viktória
  13. Kovács Alex
  14. Kovács Dániel
  15. Mirolovics János Tamás
  16. Molnár Evelin
  17. Németh Krisztián János
  18. Rimili Máté
  19. Selyem Lénárd Richárd
  20. Szabó Róbert
  21. Szilágyi Olívia