Versenyeredmények

Versenyeredmények 2018-19 

Móricz-nap keretében meghirdetett rajzpályázat

Kiss Bíborka 3.a  1.hely

Maródi Fruzsina 4.b  2.hely

Bartha Hanna 2.a  3.hely     Felkészítőjük: Dr. Sarka Attiláné

 

Inner Wheel rajzpályázat

Bardócz Mátyás Vince 1.b  2.helyezés felkészítő: Murguly Lajosné

Szabó Viktória 4.b  1.helyezés

Szűcs Regő 4.b különdíj Mindkét tanulót Dr. Sarka Attiláné készítette fel.

 

Mikulás rajzpályázat

Baráth Kata 2.a 1.hely     felkészítő: Dr. Sarka Attiláné

 

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőrkapitányság által meghirdetett „Roma Ki mit tud?” tehetséggondozó verseny, Nyíregyháza

 

Györök Dániel 4.b  3.hely vers kategóriában

Molnár László 4.b   különdíj próza kategóriában

Mindkettőjük felkészítője Mező Csabáné

 

Rendőrkapitányság által meghirdetett „Biztonságban otthon” rajzpályázat

 

Kovács Gergő 3.b  3.hely

Jóni László 3.b  különdíj  Felkészítőjük: Dr. Sarka Attiláné

 

Kisvakond Nyelvészkedő csapatverseny

Megyei döntőbe jutottak:

Kapitor Zoárd               Molnár Marianna     Török Veronika    Szabó Zalán

Fekete Márk                  Lőrincz Gréta           Kiss Nóra             Szabó Viktória

Prekub Cintia                 Gulyás Panna          Varga Dóra           Sarkadi Csaba

Somlyai Zselyke 3.a     Hegedűs Dóra 3.b   Erdei Zoltán 4.a     Rhédi Botond 4.b

Mosolygó András

Simai Márk

Biró Kíra

Csák Antónia  4.b

 

 

Báthory Anna Református Általános Iskola

 

Magyar nyelv és irodalom

Molnár Marianna 3.b  6.hely

Ganyu Bernadett 3.b  10.hely

Kapitor Zoárd 3.a  10.hely  Felkészítő: Katona Erzsébet

Szabó Zalán 4.b  5.hely

Sarkadi Csaba 4.b  12.hely

Mosolygó András 4.b  15.hely

Szabó Viktória 4.b  17.hely   Felkészítő: Mező Csabáné

 

Matematika

Simon Vivien 2.a  2.hely

Pituk Emma 2.a  6.hely

Dobos Gábor 2.b  6.hely

Fekete Márk 3.a  6.hely

Lőrincz Levente 3.a  9.hely  Felkészítő: Bajkán Barbara

Dobos Tibor 4.b  6.hely

Pankotai Benedek 4.b  8.hely  Felkészítő: Danka Lászlóné

 

Bethlen Művészeti Fesztivál

Cseppentő Lili 3.b  2.hely

 

Szent Imre Zenei Találkozó és Verseny

Cseppentő Lili 3.b  1.hely (zongora)

 

Apáczai megyei matematika verseny

Simon Vivien 2.a  11.hely

Pituk Emma 2.a 22.hely

Dobos Gábor 2.b  29.hely

Halász Ádám 3.a  29.hely

Fekete Márk 3.a  31.hely

Lőrincz Levente 3.a  38.hely

Kapitor Zoárd 3.a  51.hely    Felkészítő: Bajkán Barbara

Dobos Tibor 4.b  24.hely   Felkészítő: Danka Lászlóné

 

Kárpát- medencei Nyelvészkedő Csapatverseny

Szabó Viktória

Szabó Zalán

Sarkadi Csaba

Rhédi Botond 4.b     5.hely  Felkészítő: Mező Csabáné

Mosolygó András

Simai Márk

Biró Kíra

Csák Antónia 4.b  20. hely   Felkészítő: Mező Csabáné

 

Gulyás Panka

Hegedüs Dóra

Lőrincz Gréta

Molnár Marianna 3.b   4.hely  Felkészítő: Katona Erzsébet

 

Curie területi matematika verseny

Simai Márk 4.b  3.hely   Felkészítő: Danka Lászlóné

Lőrincz Levente 3.a 2.hely

Somlyai Zselyke 3.a  3.hely

Kapitor Zoárd 3.a  1.hely   Felkészítő: Bajkán Barbara

 

Alapműveleti megyei matematika verseny

Dobos Tibor 4.b  2.hely

Sarkadi Csaba 4.b  3.hely    Felkészítő: Danka Lászlóné

 

Arany János Általános Iskola- Tehetséghét

Matematika

Leontesz Zoltán 1.a  2.hely      Felkészítő: Bene Anasztázia

Orosz Lizett Anna 1.b  2.hely  Felkészítő: Sebestyénné Fülöp Éva

 

Magyar nyelv- és irodalom

Erdei Máté 1.b   2.hely  Felkészítő: Máté Judit

Molnár Marianna 3.b  2.hely  Felkészítő: Katona Erzsébet

 

Túl az Óperencián mesemondó verseny- Máriapócs

Molnár László 4.b  különdíj  Felkészítő: Mező Csabáné

 

Szent Piroska Görögkatolikus Ált. Isk.-Nyíracsád

„Növekedjetek szeretetben”

Györök Dániel 4.b különdíj    Felkészítő: Mező Csabáné

Prekub Cintia 3.a  1.helyezés   Felkészítő: Katona Erzsébet

 

Kulcs a tudáshoz megyei szövegértési verseny

Leontesz Zoltán 1.a  23.hely   Felkészítő: Bene Anasztázia

Erdei Máté 1.b   14.hely          Felkészítő: Máté Judit

Varga Dóra 4.a   9.hely            Felkészítő: Kádárné Balog Katalin

 

Bendegúz Tudásbajnokság

Irodalom, szövegértés

Fekete Márk 3.a  16.hely

Ganyu Bernadett 3.b  20.hely

Gulyás Noémi Panka 3.b  17.hely

Jakab Rebeka 3.b  21.hely

Kapitor Zoárd 3.a  8.hely

Molnár Marianna 3.b  6.hely         Felkészítő: Katona Erzsébet

Ivancsó Ábel 4.b  21.hely

Mosolygó András Nándor 4.b  20.hely

Szabó Zalán 4.b  5.hely

Szűcs Regő 4.b  17.hely                Felkészítő: Mező Csabáné

 

Anyanyelv

Lőrincz Gréta Viktória 3.b  34.hely    Felkészítő: Katona Erzsébet

 

Matematika

Bige Sámuel 2.a  30.hely

Kádár Vince 2.a  33.hely

Pituk Emma 2.a  52.hely

Simon Vivien 2.a  12.hely

 

Baráth Kata Kamilla 3.a  42.hely

Fekete Márk 3.a  60.hely

Halász Ádám 3.a 32.hely

Prekub Cintia 3.a  60.hely

Lőrincz Levente Zsombor 3.a  47.hely

Kapitor Zoárd 3.a  43.hely               Felkészítőjük: Bajkán Barbara

 

Gulyás Noémi Panka 3.b  60.hely

Hegedüs Dóra 3.b   50.hely

Jóni Krisztián 3.b  60.hely

Vajda Sándor 3.b                           Felkészítőjük: Törökné Szántó Evelin

 

 

Környezetismeret verseny

Szűcs Kéra Borka 2.a    9.hely

Ivancsó Ábel 4.b   23.hely              Felkészítőjük: Bardóczné Kocsis Erzsébet

 

Angol kezdő

Leontesz Zoltán 1.a   13.hely

Kádár Ákos 3.b   14.hely

Leontesz Laura 3.b    1.hely

Molnár Marianna 3.b  2.hely       Felkészítő: Nagy Krisztina

 

Fekete Márk 3.a    5.hely

Lőrincz Levente Zsombor 3.a  9.hely

Prekub Cintia 3.a  12.hely

Szabó Kristóf Zétény 3.a   11.hely        Felkészítő: Erdős Ákos

 

Nyíregyházi Egyházmegye Roma Tehetségnap- Máriapócs

Györök Dániel 4.b  arany minősítés

Molnár László 4.b   ezüst minősítés      Felkészítő: Mező Csabáné

 

Nyelvészkedők Anyanyelvi Csapatverseny- országos döntő

Szabó Zalán

Rhédi Botond

Sarkadi Csaba

Mosolygó András 4.b  7.hely  Felkészítő: Mező Csabáné

Gulyás Panka

Hegedüs Dóra

Molnár Marianna

Lőrincz Gréta 3.b  7.hely  Felkészítő: Katona Erzsébet

 

Fekete Márk

Kapitor Zoárd

Prekub Cintia

Somlyai Zselyke 3.a  9.hely  Felkészítő: Katona Erzsébet

 

„ Olvasni nem ciki”-szövegértő, szövegalkotó csapatverseny, országos döntő

Szabó Zalán

Szűcs Regő

Ivancsó Ábel

Mosolygó András 4.b   4.hely   Felkészítő: Mező Csabáné

 

Kiss Nóra

Lőrincz Viktória

Török Veronika

Varga Dóra 4.a   10.hely    Felkészítő: Kádárné Balogh Katalin

 

Méhes rajzpályázat jutalmazottak

Orosz Lizett 1.b  Felkészítő: Murguly Lajosné

Cseppentő Lili 3.b

Molnár Marianna 3.b

Lőrincz Gréta 3.b

Kovács Gergő 3.b

Selyem András 3.b

Vajda Sándor 3.b    Felkészítő: Dr. Sarka Attiláné

 

Víz világnapja megyei rajzpályázat

Ötvös János 3.b  különdíj  Felkészítő: Dr. Sarka Attiláné

 

Simonyi Zsigmond Kárpát –medencei Helyesírási Verseny, megyei forduló

Nyíregyházi Éva         8. a                  2. hely

Farkas Fanni               8. a                  3. hely

Papp Renáta               8. a                  4. hely

Sipeki Boglárka          8. a                  12. hely

Bodnár Eszter             6. a                  14. hely

Juhász Dóra                7. a                  15. hely

Kokas Viktória           6. b                  15. hely

Kovács Zoltán            6. a                  18. hely

Felkészítő tanár: Futkos Andrásné, Dr. Gergely Nándorné

 

TITOK Országos Arany János Magyar Verseny

Nyíregyházi Éva         8. a                  11. hely

Papp Renáta               8. a                  13. hely

Felkészítő tanár: Futkos Andrásné

 

Báthory Napok, szövegértési verseny

Bakayoko Evelin        7.a                   2. hely

Maródi Botond           7.a                   5. hely

Felkészítő tanár: dr. Gergely Nándorné

 

Szent Atanáz Görög Katolikus Hittudományi Főiskola országos versenye, Tudásolimpia

Nyiregyházi Éva         8.a                   1.hely

Juhász Dóra                7.a                   2.hely

Papp Renáta               8.a                   3.hely

Felkészítő tanár: Futkos Andrásné, Dr. Gergely Nándorné

 

A tanév végére kilenc nyolcadikos és három hetedikes diák teljesítette a középfokú nyelvvizsga szóbeli, írásbeli vagy komplex követelményeit.

 

Ők név szerint:

Bakos Zsuzsanna

Balogh Péter

Bodnár Levente

Czeitner András

Farkas Fanni

Nyiregyházi Éva

Papp Renáta

Székely Attila

nyolcadik osztályos tanulók, illetve

Csicsák Bence

Lőrincz Réka,

Maródi Botond hetedik osztályos tanulók.

 

TITOK London Bridge angol nyelvi feladatmegoldó verseny

  1. évfolyam

Tátrai Orsolya             11. hely

Orosz Richárd            12. hely

Reményi Benedek      12. hely

  1. évfolyam

Csicsák Bence            6. hely

 

A nyíregyházi Petőfi Sándor Általános Iskola Kitárul a világ című versenyen már évek óta részt veszünk. A verseny összetétele a használható nyelvtudást igényli, ezért igen népszerű a gyerekek körében. Az idén a következő eredmények születtek.

 

  1. évfolyam 6. évfolyam

Baráth Benedek          11. hely                       Kovács Zoltán            24. hely

Tátrai Orsolya             12. hely                       Varga Lilla                  35. hely

Reményi Benedek      18 hely                        Demeter Dominik       45 hely

 

  1. évfolyam 8. évfolyam

Csicsák Bence            5. hely                         Farkas Fanni               9. hely

Maródi Botond           11. hely                       Papp Renáta               12. hely

Horváth Ádám            12. hely                       Balogh Péter               15. hely

Demeter Patrik           13. hely                       Székely Attila             19. hely

Demeter Ákos            18. hely                       Bakos Zsuzsanna        30. hely

Orosz Lotti                 32. hely

Május:

A máriapócsi Dudás Miklós Görög Katolikus Két Tannyelvű Általános Iskola meghívására angol nyelvi versenyen vettünk rész, melyen rendhagyó módon hallott szövegértési feladat illetve angol szöveg értő felolvasása várta a gyerekeket. a versenyen két  hetedikes és három nyolcadikos diákkal vettünk részt, akik a következőképpen szerepeltek:

 

  1. évfolyam

Csicsák Bence 7. a                 3. hely

Bodnár Péter 7 .a                    10. hely

 

  1. évfolyam

Farkas Fanni 8. a                    2. hely

Bodnár Levente 8.a                8. hely

Papp Renáta 8.a                     10. hely

 

Eredményesen szerepeltünk a következő tanulmányi versenyeken:
– Alapműveleti matematika verseny:

– Curie matematika emlékverseny:

– Curie Kémia Emlékverseny:

– Bendegúz tudásbajnokság megyei matematika verseny

– Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium versenyei:

– Rajz versenyek:

– Katasztrófavédelmi csapatverseny

– Elsősegély nyújtási verseny

Versenyeredmények 2017-18. tanév

 

A Bendegúz Tudásbajnokság Megyei Döntőjének Eredményei

  • Bakayoko Amara   Történelem 5.osztály 8.hely
  • Bakayoko Evelin Irodalom 6.osztály 4.hely
  • Bakayoko Evelin Matematika 6. osztály 12.hely
  • Baráth Benedek Irodalom, szövegértés 4.osztály 16.hely
  • Bugja Hanna Anyanyelv 5.osztály 21.hely
  • Csicsák Bence Angol haladó 9.hely
  • Erdei Zoltán Matematika 3.osztály 67.hely
  • Fekete Márk Matematika 2.osztály 31.hely
  • Gulyás Noémi Panka Irodalom, szövegértés 2.osztály 15.hely
  • Gulyás Noémi Panka Matematika 2.osztály 66.hely
  • Halász Ádám Matematika 2.osztály 68.hely
  • Halász Levente Matematika 5.osztály 11.hely
  • Hegedűs Dóra Matematika 2.osztály 75.hely
  • Iváncsó Ábel Környezetismeret 3.osztály 14.hely
  • Jakab Rebeka Irodalom, Szövegértés 2.osztály 8.hely
  • Jakab Rebeka Matematika 2.osztály 73.hely
  • Jóni Krisztián Matematika 2.osztály 75.hely
  • Juhász Zsófia Borbála Irodalom, szövegértés 4.osztály 13.hely
  • Kádár Ákos Irodalom, szövegértés 2.osztály 12.hely
  • Kádár Balázs Matematika 2.osztály 72.hely
  • Kapitor Zoárd Matematika 2.osztály 18.hely
  • Kassai Zsombor Irodalom, szövegértés 4.osztály 9.hely
  • Katona Zalán Irodalom, szövegértés 4.osztály 10.hely
  • Kiss Fanni Fruzsina Irodalom, szövegértés 4.osztály 12.hely
  • Kiss Fanni Fruzsina Matematika 4.osztály 33.hely
  • Kiss Petra Irodalom, szövegértés 4.osztály 4.hely
  • Koncz Viktória Angol haladó 19.hely
  • Kovács Péter Ákos Matematika 5.hely 22.hely
  • Kovács Péter Ákos Természetismeret 5.osztály 14.hely
  • Lőrincz Gréta Viktória Matematika 2.osztály 66.hely
  • Lőrincz Levente Zsombor Matematika2.osztály 34.hely
  • Maródi Botond Angol Haladó 4.hely
  • Molnár Marianna Irodalom, szövegértés 2.osztály 10.hely
  • Molnár Marianna Matematika 2.osztály 58.hely
  • Papp Anna Teodóra Irodalom, szövegértés 4.osztály 14.hely
  • Pituk Emma Matematika 1.osztály 23.hely
  • Reményi Benedek Irodalom, szövegértés 4.osztály 5.hely
  • Szabó Zalán Környezetismeret 3.osztály 7.hely
  • Szűcs Kéra Borka Környezetismeret 1.osztály 17.hely
  • Szűcs Regő Környezetismeret 3.osztály 12.hely
  • Tátrai Orsolya Irodalom, szövegértés 4.osztály 11.hely
  • Tátrai Orsolya Matematika 4.osztály 26.hely
  • Varga Dóra Anyanyelv 3. osztály 31.hely

 

 Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny megyei fordulója

  • Tátrai Marcell 8.a IV. hely
  • Nyíregyházi Éva 7. a  IV. hely
  • Papp Renáta 7. a  Vi. hely
  • Farkas Fanni Fatime 7. a  XII. hely

 

Szép teljesítményükért dicséretet érdemelnek továbbá: Demeter Dominik 5. a osztályos és

Gorzó Dávid 7. a osztályos tanulók

 

 

Országos Görögkatolikus Hit – és erkölcstan verseny országos fordulója

  • Bodnár Péter 6.a             IV. hely
  • Juhász Dóra 6.a              IV. hely
  •  Szántó Aliz 6.a               IV. hely

 

Apáczai Megyei Helyesírási Versenyen

  • Tátrai Marcell 8.a  I. hely
  • Farkas Fanni a 7.a VII. hely

 

Két tanítási nyelvű iskolák megyei verseny

  1. évfolyam: Koncz Viktória 7. hely

Demeter Dominik 9. hely

  1. évfolyam: Lőrincz Réka 4. hely

Horváth Ádám 6. hely

Csicsák Bence 8. hely

Demeter Ákos 9. hely

Demeter Patrik 9. hely

  1. évfolyam: Farkas Fanni 6. hely

Papp Renáta 6. hely

Nyiregyházi Éva 7. hely

Balogh Péter 8. hely

Az általános tagozat versenyén:

  1. évfolyam: Tátrai Marcell 10. Hely

Szép helytállásukért gratulálunk továbbá a következő tanulóknak is:

Varga Lilla, Kovács Péter 5. évfolyam

Juhász Dóra 6. évfolyam

Bodnár Levente, Gorzó Dávid 7. évfolyam

 

Megyei roma Ki mit tud? – szavalóverseny

Györök Dániel 3.b

 

Inner Wheel rajzpályázat

Kolozsvári Diána 4.a       különdíj

 

Szent László emlékév – rajzpályázat

Orosz Richárd 4.a                    I. hely

Reményi Benedek 4.a     II. hely

Szabó Szabina 4.a          III. hely

 

Mikulás rajzpályázat

Kiss Fanni Fruzsina 4.a            III. hely

 

Szent László Kézilabda Torna Mezőfény – Szivacskézilabda U9-lány csapat

Tóth Kornélia 2.a

Prekub Cintia 2.a

Somlyai Zselyke 2.a

Orosz Hanna 2.a

Gulyás Panka 2.b

Ganyu Bernadett 2.b

Molnár Marianna 2.b

Jakab Rebeka 2.b

Rácz Lilla 3.b

Szabó Viktória 3.b

Maródi Fruzsina 3.b

Kiss Jázmin 3.a

Kiss Veronika 3.a

Bacskó Dorina 3.a

Bacskó Vivien 3.a

 

Szivacskézilabda U9-fiú csapat – Mezőfény I. Digitális Kupa

Danku Máté 2.b

Dobos Tibor 3.b

Pankotai Benedek 3.b

Sarkadi Csaba 3.b

Simai Márk 3.b

Rhédi Botond 3.b

Farkas Márk Alex 3.a

 

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium megyei döntő

Fizika:

Tátrai Marcell 8.a            I. hely

Oláh Fanni 8.a                VIII. hely

Magyar nyelv:

Tátrai Marcell 8.a            II. hely

Farkas Fanni Fatime 7.a           IV. hely

Papp Renáta 7.a                       V. hely

 

Curie matematika verseny területi forduló

Erdei Zoltán 3.a              I. hely

Katona Zalán 4.a            I. hely

Baráth Benedek 4.a         III. hely

Halász Levente 5.a II. hely

Paragh Bence 5.a            II. hely

Csicsák Bence 6.a          I. hely

Czeitner András 7.a        II. hely

Balogh Péter 7.a             III.hely

 

Sizo Kupa MMTK U11

Kassai Zsombor 4.a        II. hely

 

Országos Görögkatolikus Hit – és erkölcstan verseny egyházmegyei fordulója

Bodnár Péter 6.a             I. hely

Juhász Dóra 6.a              I. hely

Szántó Aliz 6.a               I. hely

Bodnár Eszter 5.a          II. hely       

Bodnár Levente 7.a    V. hely

Orosz Lotti 7.a          V. hely

Oláh Fanni 8.a           V. hely

Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó

 

 

 

 

 

 Versenyeredmények 2016-17.

 

 

Alapműveleti Matematikaverseny területi forduló:

  1. évfolyam

Paragh Bence 4.a                   1. hely

Halász Levente 4.a                 2. hely

Demeter Dominik 4.a             4. hely

Bugja Hanna 4.b                    5. hely

Bakayoko Amara 4.a             7. hely

Pankotai Gergő 4.a                9. hely

Kovács Péter 4.a                    10. hely

Mirolovics János 4.b              11. hely

Gyene Kiara 4.b                     12. hely

Varga Viktória 4.b                 14. hely

Kokas Viktória 4.b                 15. hely

Gergely Réka 4.b                   17. hely

  1. évfolyam:

Demeter Patrik 5.a                 5. hely

Csicsák Bence 5.a                  7. hely

Demeter Ákos 5.a                  9. hely

Horváth Ádám 5.a                 10. hely

Maródi Botond 5.a                12. hely

Jóni Richárd 5.b                     21. hely

Szabó Máté György 5.b         22. hely

  1. évfolyam:

Czeitner András 6.a               4. hely

Balogh Péter 6.a                     15. hely

  1. évfolyam:

Tátrai Marcell 7.a                   2. hely

Oláh Fanni 7.a                        7. hely

  1. évfolyam:

Balogh Ádám 8.b                   1. hely

Olman Petra 8.a                     2. hely

Kovács Andrea Éva 8.b         6. hely

Berencsi Attila 8.a                 10. hely

Zatik Péter 8.a                        11. hely

 

Curie Kémia Emlékverseny

Kádár Dániel  8.a                   2. hely

Olman Petra  8.a                    3. hely

Balogh Ádám  8.b                  4. hely

Szabó Balázs  8.a                   5. hely

Vadász Dávid  8.b                 6. hely

 

 

ESZE NAPOK versenyei:

Történelmi csapatverseny:

  1. helyezés:

Berencsi Attila 8.a
Oláh Fanni      7.a
Szabó Balázs  8.a
Tátrai Marcell 7.a

Matematika verseny:
2. helyezés: 
Kovács Andrea Éva 8.b

 

Angol nyelvi csapatverseny:

  1. helyezés:

            Balogh Ádám             8.b
Balogh Péter   6.a
Bartha Kitti 8.b
Gál Péter 8.a

 

  1. helyezés:

Demeter Roland 8.a
Kelemen Tamás 8.a
Papp Renáta 6.a
Zatik Péter 8.a

Természettudományi csapatverseny:

  1. helyezés:

Bugya Eszter 8.a
Kádár Dániel 8.a
Koncz Regina 8.b
Nyiregyházi Nóra 8.a

  1. helyezés:

Balogh Róbert 8.a
Herdon Balázs 8.a
Oláh Dávid 8.b
Vadász Dávid 8.b

Helyesírási Verseny

Olman Petra 8.a          2.hely

 

Curie Matematika Emlékverseny:

Katona Zalán 3.a        területi I. hely                                    országos 6.hely

Baráth Benedek 3.a    területi II. hely

Paragh Bence 4.a        területi I. hely                                               országos 16.hely

Halász Levente 4.a     területi III. hely

Bakayoko Amara 4.a területi IV. hely

Kovács Péter 4.a        területi V. hely

Csicsák Bence 5.a      területi I. hely

Horváth Ádám 5.a     területi II. hely

Kovács Andrea 8.b    területi II. hely

Olman Petra 8.a          területi III. hely

Balogh Ádám 8.b       területi IV. hely

 

 

Megyei Apáczai Helyesírási Verseny

Szabó Zalán    2.b          18.hely

 

Tátrai Orsolya 3.a                   15. hely

Varga Viktória 4.b                 11. hely
Tátrai Marcell 7.a                   2. hely

Olman Petra 8.a                     1. hely

 

 

Simonyi Zsigmond megyei helyesírási verseny

Lőrincz Réka 5.a                    7. hely
Gombos Amanda 5.b             22. hely
Rostás Patrik 5.b                    23. hely

Farkas Fanni Fatime 6.a         7. hely
Nyíregyházi Éva 6.a               8. hely
Papp Renáta 6.a                     10. hely

Tátrai Marcell 7.a                   1. hely
Bíró Réka 7.a                         8. hely

Olman Petra 8.a                     7. hely
Nyíregyházi Nóra 8.a             9. hely
Bugya Eszter 8.a                    11. hely
Gál Péter 8.a                          12. hely

Balogh Ádám 8.b                   14. hely
Kosztyu Petra 8.a                   15. hely

 

Móra matematika megyei verseny

Varga Viktória 4.b     12. hely
Katona Zalán 3.a        13. hely

 

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny/nemzetközi/

Tátrai Marcell 7.a                   11. hely

 

Petőfi Megyei Rajzverseny:

Szántó Aliz 5.a                       1. hely

 

Angol nyelvi versenyek:

 

Zelk Zoltán Iskola angol nyelvi versenyek

Tátrai Marcell 7.a                   4. hely
Balogh Ádám 8.b                   4.hely(írásbeli 2.hely)
Zatik Péter 8.a                                   9. hely középfokú komplex nyelvvizsga

 

Kitárul a világ Megyei angol verseny

Tátrai Marcell 7.a                   10. hely
Balogh Ádám 8.b                   2. hely

 

Titok London Bridge angol verseny

Csicsák Bence 5.a                  6. hely

Maródi Botond 5.a                7. hely

Juhász Dóra 5.a                      8. hely

Nyíregyházi Éva 6.a               7. hely

Papp Renáta 6.a                     8. hely

Tátrai Marcell 7.a                   7. hely

Bugya Eszter 8. A                 21. hely

Berencsi Attila                       23. hely

Máriapócsi angol verseny:

Papp Renáta 6.a                     2. hely

Farkas Fanni   6.a                   3. hely

 

Bendegúz megyei matematika verseny

Halász Ádám 1.a                    4. hely

Gulyás Noémi Panka 1.b       10. hely

Fekete Márk Levente 1.a       15. hely

Lőrincz Gréta Viktória 1.b     17. hely

Huisz Kornélia 1.a                 21. hely

Jóni Krisztián 1.b                   22. hely

Dobos Tibor 2.b                     53. hely

Pankotai Benedek 2.b                        32.hely

Maródi Bianka Fruzsina 2.b   38. hely

Simai Márk 2.b                       47. hely

Rácz Domán 2.b                    48. hely

Tátrai Orsolya 3.a                   30. hely

Bugja Hanna 4.b                    11. hely

Halász Levente 4.a                 15. hely

Pankotai Gergő 4.a                17. hely

Rácz Erik 4.a                          22. hely

Kovács Péter Ákos 4.a           35. hely

Czeitner András 6.a               7. hely

 

ELC Angol nyelvi verseny :

Koncz Viktória 4.a                 3. hely

Pankotai Gergő 4.a                15. hely

Bakayoko Amara 4.a             16. hely

Kovács Zoltán 4.a                  28. hely

Demeter Dominik 4.a             50. hely

 

Bendegúz megyei környezetismereti verseny

Iváncsó Ábel 2.b                    10. hely

Maródi Bianka Fruzsina 2.b   18. hely

Szabó Zalán 2.b                     20. hely

Szűcs Regő 2.b                      26. hely

 

Bendegúz megyei  szövegértési verseny

Papp Anna Teodóra 3.a         8. hely

Katona Zalán 3.a                    10. hely

Kassai Zsombor 3.a                12. hely

Baráth Benedek 3.a               13. hely

Kiss Petra 3.a                         14. hely

Kiss Fanni Fruzsina 3.a          15. hely

Tátrai Orsolya 3.a                   16. hely

Reményi Benedek 3.a            17. hely

Bakayoko Amara Bangura 4.a 14. hely

Kovács Péter Ákos 4.a           20. hely

 

Bendegúz megyei angol kezdő

Bakayoko Amara Bangoura 4.a 6.hely

Angol haladó

Csicsák Bence 5.a                  5. hely

Maródi Botond 5.a                13. hely

 

Bendegúz megyei anyanyelvi verseny

Bugja Hanna 4.b                    38. hely

Horváth Ádám 5.a                 32. hely

 

Bendegúz megyei történelemi verseny

Czeitner András 6.a               12. hely

 

„Kulcs a tudáshoz” megyei szövegértési verseny

Szabó Zalán 2.b                     8. hely

Demeter Dominik 4.a                        8.hely

Maródi Botond 5.a                11. hely

 

East- Milk KFT – rajzpályázat

Orosz Richárd 3.a                  Különdíj

 

Szatmár Alapfokú Művészeti Iskola Házi Művészeti verseny 1. Korcsoport

Orosz Richárd 3.a                  1. hely

Varga Viktória 4.b                 1. hely

 

„Méhek és a természet” – rajzpályázat

Takács Dorina 3.a                  Különdíj

Orosz Richárd 3.a                  Különdíj

 

„Tiszta vizet akarok!” – Víz Világnapja rajzpályázat

Takács Dorina 3.a                  2. hely

 

Szabolcs Szatmár Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság rajzpályázat:

Rhédi Botond 2.b                  1. hely

„Pulyabál” – megyei néptánc verseny 3.a – bronz minősítés

 

Apáczai megyei matematika verseny

Dobos Tibor 2.b                     21. hely

Pankotai Benedek 2.b            28. hely

 

TITOK- Herman Ottó országos természetismereti verseny

Tártai Orsolya 3.a                   11. hely

Reményi Benedek 3.a            14. hely

Kiss Fanni Fruzsina 3.a          17. hely

Varga Viktória 4.b                 10. hely

Kovács Zoltán 4.a                  19. hely

Puskás Kitti 4.a                      23. hely

Demeter Patrik 5.a                 8. hely

Herdon Péter 5.a                    11. hely

Demeter Ákos 5.a                  12. hely

 

Nyírmeggyes – Arany János Tehetség- hét

Rajz

Szántó Aliz 5.a                       1. hely

 

Magyar

Kapitor Zoárd 1.a                  3. hely

Ganyu Bernadett 1.b             23. hely

Molnár Mariann 1.b               17. hely

Szabó Zalán       2.b               8. hely

Rhédi  Botond 2.b                 9. hely

Varga Dóra 2.a                       12. hely

Takács Jázmin 3.a                  18. hely

Kádár Botond 3.b                  22. hely

Varga Viktória 4.b                 16. hely

Gergely Réka 4.b                   21. hely

 

Matematika

Fekete Márk 1.a                     1. hely

Lőrincz Levente 1.a               9. hely

Gulyás Noémi Panka 1.b       20. hely

Simai Márk 2.b                       7. hely

Pankotai Benedek 2.b            9. hely

Kiss Nóra 2.a                         13. hely

Baráth Benedek 3.a               5. hely

Kiss Fanni Fruzsina 3.a          9. hely

Takács Jázmin 3.a                  18. hely

Paragh Bence 4.a                   5. hely

Mirolovics János 4.b              7. hely

Halász Levente 4.a                 12. hely

 

TITOK országos Arany János magyar verseny

Papp Renáta 6.a                     12. hely

Nyíregyházi Éva 6.a               13. hely

Tátrai Marcell 7.a                   2. hely

Bíró Réka 7.a                         14. hely

Olman Petra 8.a                     12. hely

„Együtt az iskolaelhagyás ellen” nemzetközi pályázat

Díjazottak

Kosztyu Petra  8.a

Olman Petra   8.a

 

Játékosan a kötelezőkről Biri

  • csapatverseny 3. hely
  • Sarkadi Lili 5.a
  • Demeter Patrik 5.a
  • Juhász Dóra 5.a
  • Csicsák Bence 5.a

 

Versenyeredményeink 2015-16.

 

Mátészalkai  MTK U 14 Korosztály  az Észak –Keleti NB 2. csoportban

4 helyezés    Zatik Péter             7.a

Kelemen Tamás   7.a

  • Mátészalkai MTK U13   Régió Döntő 4.hely ,megyei döntő 2. hely, serdülő lány régió döntő 1.hely , Szabolcs Kupa U13 lány 2. hely :    Györfi Boglárka      7.a

 

Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa: (országos)

  • Paragh Bence               5 hely.
  • Kovács Péter               23.hely
  • Bakayoko Amara        13.hely
  • Demeter Dominik      17.hely

 

Matekguru Csapatverseny: (országos)

  • 14.hely: Pankotai Gergő,Györök Kornélia,Demeter Dominik, Puskás  Kitti
  • 14.hely:Paragh Bence , Paragh Dorka , Rácz Erik, Bakayoko Amara
  • 15.hely:Halász Levente, Varga Lilla, Kovács Zoltán, Koncz Viktória
  • 24.hely: Ganyu Dorina, Miholecz Bendegúz,Kovács Péter, Balogh Anna

 

TITOK Országos Herman Ottó Természettudományi verseny:

  1. osztály
  •             Kovács Melinda                      11. hely
  •             Farkas Fanni                           12. hely
  •             Gyene Tifani                            18. hely
  1. osztály
  •             Tátrai Marcell                          4. hely
  •             Varga Simon                           15. hely
  •             Bíró Réka                                18. hely

 

„Bodzavirág” megyei szavalóverseny Nyíregyháza 

  • Különdíj:                          Györök Dániel             1.b

 

„Tiszán innen, Dunán túl” Szabolcs –Szatmár – Bereg megyei Népdaléneklési Verseny:

  • arany fokozat:                   Zatik Péter                  7.a

 

Szabó Magda megyei szavalóverseny:

  • Kádár Dániel                      1. hely

 

Petőfi Iskola

„Kitárul a világ „ megyei angol verseny

  1. osztály :
  • Farkas Fanni           1. hely
  • Balogh Péter          2. hely
  • Papp Renáta          9. hely
  • Gorzó Dániel         10. hely
  • Czeitner András   14. hely
  • Nyíregyházi Éva    14. hely
  • Bálint Péter           29. hely
  1. osztály:
  • Tátrai Marcell       11. hely
  1. osztály:
  • Balogh Ádám        7b       4.hely
  • Zatik Péter            7a        5.hely

 

Zelk Zoltán megyei angol nyelvi verseny

  • Balogh Ádám  7b    írásbeli forduló   5.hely | szóbeli forduló   4. hely

 

Móricz megyei angol

  • Nyíregyházi Éva       8. hely
  • Farkas Fanni            10. hely

 

TITOK London Bridge országos angol verseny

  • Tátrai Marcell           5. hely

 

Apáczai megyei helyesíró verseny

  • Tátrai Orsolya     2. a         11.hely
  • Varga Viktória     3.b         30.hely

 

„Kulcs a tudáshoz „- megyei szövegértési verseny

 

  • Lőrinc Viktória              1.a     11.hely
  • Pankotai Benedek       1.b     21.hely
  • Katona Zalán                2.a      7.hely
  • Pankotai Gergő            3.a     17.hely
  • Mirolovics János          3.b     4.hely
  • Maródi Botond            4.a     21.hely
  • Farkas Fanni                 5.a     11.hely

 

Bendegúz irodalom –szövegértés

 

  • Kiss Petra                          2.a             3.hely
  • Kassai Zsombor               2.a             4.hely
  • Reményi Benedek          2.a             6.hely
  • Baráth Benedek             2.a              7.hely
  • Maródi Botond              4.a             11.hely
  • Bakayoko Evelin            4.a             12.hely
  • Bakayoko Amara           3.a            17.hely
  • Kovács Zoltán                3.a            24.hely
  • Mirolovics János           3.b            19.hely

 

Bendegúz –angol

 

  • Maródi Botond                 4.a                 3.hely
  • Horváth Ádám                  4.a                 4.hely
  • Csicsák Bence                   4.a                 8.hely
  • Lőrincz Réka                     4.a                 10.hely

 

Bendegúz – anyanyelv

 

  • Bugja Hanna                  3.b                    35.hely
  • Gyene Kiara                   3.b                   44.hely
  • Gál Péter                        7.a                    8.hely

 

Bendegúz – Környezetismeret

  • Szabó Zalán                     1.b                        8.hely
  • Szűcs Regő                       1.b                        9.hely
  • Balogh Anna                    3.a                        12.hely
  • Kovács Péter                    3.a                       13.hely
  • Ganyu Dorina                  3.b                        14.hely

 

Bendegúz – matematika

 

  • Dobos Tibor                            1.b                    7.hely
  • Pankotai Benedek                 1.b                   11.hely
  • Ráctz Domán                          1.b                   15.hely
  • Rácz Erik                                  3.a                     8.hely
  • Paragh Bence                         3.a                    12.hely
  • Kovács Péter                          3.a                    17.hely
  • Pankotai Gergő                     3.a                    23. hely
  • Halász Levente                      3.a                    28.hely
  • Kovács Zoltán                       3.a                     30.hely
  • Demeter Dominik               3.a                      33.hely
  • Bakayoko Amara                3.a                       37. hely
  • Mirolovics János                3.b                       26.hely
  • Bugja Hanna                       3.b                       31.hely
  • Kokas Viktória                   3.b                        35.hely
  • Bakayoko Evelin               4.a                        20.hely
  • Csicsák Bence                  4.a                         33.hely

Bendegúz – biológia

  • Gál Péter                       7.a                           12.hely
  • Balogh Róbert               7.a                            16.hely

Móra Matek megyei

 

Katona Zalán            2.a             13.hely

Baráth Benedek       2.a             18.hely

Varga Viktória          3.b             6.hely

 

 

Rajzpályázatok

Városi Könyvtár rajzpályázata (városi)

 

Szabó Szilvia 4. osztály Különdíj

 

Inner Weel rajzpályázata (városi)

 

Kiss Fanni        2. osztály          2. hely

Takács Dorina  2.osztály           Különdíj

Orosz Richárd  2.osztály