Teltházas jótékonysági bál a Móriczban

2022. 11. 12-én Jótékonysági bált rendeztünk. A rendezvényt a felső tagozatos néptáncosok nyitották meg. A vendégeket Szabó Attila, iskolánk igazgatója köszöntötte, a bált Dr. Juhászné Dr. Kicsák Marianna alpolgármester asszony nyitotta meg. Ezt követően Halóka Zsolt a Mátészalkai Szatmár Alapfokú Művészeti iskola gyermek színjátszó csoportjának vezetője hívta fel férfitársai figyelmét néhány fontos tudnivalóra, a Legenda a nő teremtéséről címmel, majd a felsősök néptáncával kezdődött el a bál. A néptáncokat Vágányik Attiláné tanította be.
A vacsora előtt Bodnár Attila atya, iskolánk lelki igazgatója mondott áldást, majd közösen imádkoztunk a bál sikeréért.
A nagy érdeklődésnek köszönhetően hatalmas mulatság kerekedett.
A bál teljes bevételét az új játszó parkunk kialakítására fordítjuk.

Hálásan köszönjük minden résztvevőnek és támogatónak a segítségét és hozzájárulását!